TYNKI MASZYNOWE KNAUF DIAMANT/TRADYCYJNE NA GŁADKO - Oferta nr 85561 - Oferteo.pl

TYNKI MASZYNOWE KNAUF DIAMANT/TRADYCYJNE NA GŁADKO


Cena brutto: 25.00 PLN

Jesteśmy firmą budowlaną z wieloletnim doświadczeniem , zajmującą się wykonawstwem tynków maszynowych wewnętrznych oraz zewnętrznych, gipsowych , cementowo- wapiennych, tynków renowacyjnych, szlachetnych i prac wykończeniowych.

Do tynków tradycyjnych wykorzystujemy materiały najlepszych producentów chemii budowlanej.

Tynk o uziarnieniu piasku do 0,5 milimetra w połączeniu z zacieraniem tynku mechanicznego pozwala nam uzyskać jednolitą strukturę ścian a zarazem idealnie równą powierzchnie.

Jeśli preferują Państwo tynki gipsowe, można zastosować tynk gipsowy odporny na uszkodzenia mechaniczne o nazwie KNAUF DIAMANT. Jest twardy i równie odporny na uderzenia i zarysowania jak tynk tradycyjny a jednocześnie posiada wszystkie zalety standardów tynku gipsowego. Można go układać na ścianach i sufitach we wszystkich pomieszczeniach budynku mieszkalnego.


Po skończonych pracach pozostawiamy na budowie czystość i porządek.

Jeżeli decydują się Państwo na wykonanie prac przez Naszą Firmę eliminujecie Państwo dodatkowe koszty jakimi są kolejne warstwy wyrównujące i wygładzające tynki tradycyjne.

Prace wykonujemy na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i warmińsko-mazurskiego.

Zachęcamy również Państwa do obejrzenia Naszych prac w trakcie realizacji oraz niezobowiązującym spotkaniu na Państwa budowie !!!

Preferujemy kontakt telefoniczny

ftssystems.ms@gmail.com

Zapraszamy na pozostałe nasze aukcje!!!

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 3991